خشک کن تونلیخشک کن کابینتیدستگاه خشک کن سبزیدستگاه خشک کن میوهمقالات اموزشی
موضوعات داغ

فروش خشک کن میوه صنعتی و قیمت خشک کن

فروش خشک کن میوه صنعتی و قیمت خشک کن

امتیاز کاربر: 4.29 ( 31 نتایج)

فروش خشک کن میوه صنعتی و قیمت خشک کن

دستگاه خشک کن با هوای گرم میوه خشک کن صنعتی میوه و قیمت خشک کن صنعتی دستگاه خشک کن چیپس پلت صنعتی دستگاه خشک کن چیپس پلت صنعتی خشک کردن صنایع غذایی چیست؟ فر خشک کن های مواد غذایی صنعتی نوعی قفسه دیسکی با تجهیزات خشک کن عمومی متناوب با کاربرد وسیع است که می تواند برای رطوبت زدایی میوه ، سبزی ، مواد دارویی، غذایی، صنایع سبک، شیمیایی و خشک کن های مورد استفاده در صنایع غذایی یا مواد اولیه صنعتی مورد استفاده قرار گیرد.

نحوه کارکرد میوه خشک کن صنعتی

دستگاه خشک کن میوه صنعتی با هوای گرم از یک فن گردشی مقاوم در برابر دمای بالا برای گردش هوای گرم اجباری در فر از طریق مبدل حرارتی بخار یا گرمایش لوله حرارتی الکتریکی استفاده می کند که انتقال حرارت را افزایش می دهد و راندمان تبخیر رطوبت را بهبود می بخشد و زمان خشک شدن را به طور چشمگیری کاهش می دهد.

در کل دستگاه خشک کن میوه صنعتی  از یک ساختار کاملاً محصور، گردش داخلی دستگاه ، هوای گرم و آرایش مناسب در هوای تازه استفاده می کند و هوای گرم و مرطوب را تخلیه می کند.

مفهوم خشک کن هوای گرم صنعتی چیست؟

کوره گردش هوای گرم نوعی قفسه دیسکی با تجهیزات خشک کن عمومی متناوب با کاربرد وسیع است که می توان از آن برای رطوبت زدایی مواد دارویی، غذایی، صنایع سبک، شیمیایی و سایر محصولات یا مواد اولیه صنعتی استفاده کرد. به عنوان مثال، خشک کردن موادی مانند بطری های بسته بندی دارویی، رنگدانه ها، پودرها، پانچ ها، داروهای طبیعی، مواد اولیه، قرص های طب چینی، رنگ ها، سبزیجات خشک شده، کاغذ، پشم، اجزای الکتریکی، مواد غذایی، چرم، رزین های پلاستیکی، نمک ها، کاتالیزورها و غیره. تجهیزات کوره گردش هوای گرم CT-C از یک فن گردشی مقاوم در برابر دمای بالا استفاده می کند تا هوای گرم اجباری را در اجاق از طریق مبدل حرارتی بخار یا گرمایش لوله حرارتی الکتریکی به گردش درآورد که انتقال حرارت را افزایش می دهد و راندمان تبخیر را بهبود می بخشد. رطوبت، و به طور چشمگیری زمان خشک شدن را کاهش می دهد. هدف ما در تولید و ساخت دستگاه خشک کن میوه صنعتی و کاهش قیمت محصولات یاری بخشیدن به تولیدکنندگان میوه و سبزی خشک است .

دستگاه خشک کن میوه با گردش هوای گرم صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟

1، بیشتر هوای گرم در جعبه گردش می کند. راندمان حرارتی بالایی دارد که به صرفه جویی در انرژی کمک می کند.

2، با استفاده از نقش تهویه اجباری، یک تقسیم کننده باد قابل تنظیم در جعبه وجود دارد. مواد بسیار یکنواخت خشک شده است. منبع گرما می تواند آب گرم، برق، بخار، اشعه مادون قرمز دور و غیره باشد. راه های زیادی برای انتخاب وجود دارد.

3، سر و صدای کل دستگاه حداقل است، عملکرد آن نیز بسیار متعادل است، دما می تواند خود کنترل باشد و نصب و نگهداری بسیار راحت و سریع است.

4. دامنه موجود گسترده است و می توان از آن برای خشک کردن مواد مختلف استفاده کرد و نوعی تجهیزات خشک کن است که به طور کلی می توان از آن استفاده کرد.

 شرایط محیط استفاده از خشک کن هوای گرم صنعتی را می دانید؟

خشک کن هوای گرم صنعتی در محیطی استفاده می شود که هیچ گونه مواد چسبنده و فیبری در هوا وجود نداشته باشد. سایر ناخالصی های جامد و محتوای گرد و غبار هر دو نمی تواند بیشتر از 100 میلی گرم در متر مکعب باشد. در محیطی کار می کند که دما باید بین -10 درجه سانتیگراد تا 40 درجه سانتیگراد باشد و رطوبت باید در محدوده 85٪ باشد. ارتفاع محل قرارگیری نباید از 1000 متر تجاوز کند.

محیط نصب دستگاه خشک کن هوای گرم صنعتی نیز الزامی است

باید بتواند از باران و برف در یک مکان خشک سرپوشیده اجتناب کند، نه یک مکان مرطوب. همچنین نیاز به تهویه خوب دارد، مطلقاً در جعبه مهر و موم نشده است. و دور از مواد و گازهای قابل اشتعال، مواد منفجره و دیگر خطرناک. و نصب پریز باید در شیب بالا 15 درجه، شیب پایین 10 درجه باشد، بدنه در زمینه استفاده 15 درجه به چپ و راست کج شود. در نهایت، ورودی هوا مسدود نمی شود، خروجی با بسته بندی در نهایت، ورودی هوا نباید متوقف شود و خروجی هوا باید با لوله های پیچیده شده با مواد عایق حرارتی متصل شود و از لوله کشی استفاده نشود. جایی که خیلی بلند، خیلی نازک، خیلی خمیده و خمیده است.

فروشگاه انلاین خشک کن میوه و سبزی صنعتی تک صنعت به همراه قیمت محصولات

خشک کن هوای گرم صنعتی را چگونه کار می کنیم؟

1. اول از همه، ابتدا کلید برق اصلی را باز کنید.

2، سوئیچ پاور “POWER” را باز کنید، سپس چراغ نشانگر قدرت را روشن کنید (باید توجه داشته باشید که آه، قبل از اینکه نیاز به بررسی کنید که آیا جهت فن و آرم ما مطابقت دارد یا خیر، اگر معکوس باشد، لطفاً برق سه فاز را پخش کنید. خط هر دو فاز در تنظیم).

3، زمان و دما را تنظیم کنید: زمان و دما را خشک می کند زیرا مواد متفاوت است به طوری که متفاوت خواهد بود. باید کلیدهای بالا و پایین روی میز کنترل دما را فشار دهیم تا دمای صحیح را مطابق با تقاضا در لیست تولید تنظیم کنیم، کلید بالایی منهای است، کلید پایینی افزایش یافته است.

4، درب خشک کن را باز کنید، مواد خشک مورد نیاز را داخل دستگاه قرار دهید، سپس روی آن را بپوشانید، دکمه سبز شروع “START” را فشار دهید، فن شروع به کار می کند.

5، دستگاه را خاموش کنید: پس از اتمام زمان خشک کردن، دکمه توقف قرمز “STOP” را فشار دهید، کلید سبز روشن را ببندید و در نهایت کلید منبع تغذیه اصلی را ببندید.

 چگونه خشک کن صنعتی هوای گرم را بعد از استفاده تمیز کنیم؟

1- ظروف نظافتی (پارچه، شلنگ هوا، آب و غیره) را آماده کنید.

2- تمام برق را خاموش کنید.

3- داخل دیواره خشک کن را به طور مکرر با آب بشویید تا گرد و غبار روی دیوار هنگام هم زدن دستگاه تمیز شود ( در پوش بالایی خشک کن و ورودی و خروجی نیز باید طبق این روش تمیز شوند).

4، پس از شستشو با آب تمیز، از لوله هوا برای تمیز کردن دیواره داخلی خشک کن بارها و بارها استفاده کنید.

5. پس از اطمینان از تمیز بودن تمیز کردن، از یک پارچه برای خشک کردن یا خشک کردن آن استفاده کنید، درب آن را بگذارید و همه وسایل را در جای اصلی خود قرار دهید.

خشک کن های هوای گرم صنعتی چه مزایایی دارند؟

1. سطح انتقال حرارت خشک کن های هوای گرم صنعتی نسبتا زیاد است. ذرات جامد در جریان هوا پراکنده شده و شناور می شوند به طوری که سطح انتقال حرارت بسیار افزایش می یابد.

2. راندمان حرارتی خشک کن هوای گرم صنعتی نیز بسیار بالا است، زمان خشک شدن بسیار طولانی است و راندمان کار بسیار بالا است.

3. ساختار تجهیزات خشک کردن جریان هوا بسیار ساده است، خروجی تولید بسیار بزرگ است، کنترل نیز بسیار راحت است، کل فرآیند به طور خودکار بسیار آسان است.

 آیا محدودیتی برای خشک کن های هوای گرم صنعتی وجود دارد؟

فشار جریان سیستم عامل خشک کردن هوای گرم بسیار زیاد است، بنابراین باید فن منبع فشار بالا یا فشار متوسط ​​را انتخاب کنید، تلفات برق بسیار زیاد است. سرعت گاز مربوط به خشک شدن جریان هوا زیاد است. سرعت جریان یک بزرگ است و به طور کلی باید از جمع کننده گرد و غبار کیسه ای و جداکننده سیکلون با اندازه بزرگ استفاده شود که در نتیجه حجم زیادی از امکانات ایجاد می شود و زمین قابل توجهی را اشغال می کند. خشک کردن جریان هوا به بار خشک کردن بسیار حساس است. هنگامی که انتقال مواد جامد بیش از حد بزرگ است، سیستم انتقال پنوماتیک دستکاری عادی نیست، که نیاز به توجه دارد.

 چشم انداز توسعه خشک کن هوای گرم صنعتی چیست؟

توسعه صنعت تجهیزات خشک کن تک صنعت  دستاوردهای خاصی داشته است. با این حال، هنوز شکافی با بازار بین المللی وجود دارد، اما فرآیند خشک کردن داخلی به طور فزاینده بالغ، توسعه سریع صنعت تجهیزات خشک کن داخلی را هدایت می کند. خشک کن های ما نتایج بسیار خوبی در جهان به دست آورده اند. این هم باعث افتخار ماست. با این حال، گام های توسعه خشک کن ما به طور استثنایی با سایر صنایع داخلی مرتبط است. از یک جنبه از فرآیند خشک کردن، که به اندازه کافی دور است، بهبود ببخشید. به عنوان مثال، بیشتر قطعات خشک کن ما از صنعت ریخته گری داخلی تهیه می شود. و توسعه صنعت ریخته گری خوشحال نیست، برای بهبود سهم تجهیزات خشک کن داخلی در بین المللی است. شکستن این تنگنا ضروری است. شرکت صنعتی تک صنعت خشک کن، قطعات خشک کن هوای گرم صنعتی نیز از صنعت ریخته گری داخلی می آید. با این حال، آنها لایه به لایه در صنعت ریخته گری داخلی غربال می شوند تا برخی از تامین کنندگان شناخته شده و عمدتاً مواد خام انتخاب شوند تا کیفیت خشک کن تضمین شود. خشک کن هوای گرم صنعتی در بازار داخلی و بازار خارجی تقاضای فزاینده ای دارد و چشم انداز آن بسیار عالی است. 11. ساختار سازمانی خشک کن هوای گرم صنعتی چگونه است؟ دمنده هوای گرم از سه قسمت اصلی تشکیل شده است: دمنده، بخاری و مدار کنترل. اصل کار آن این است که پس از روشن شدن برق، دمنده هوا را به بخاری می دمد تا هوا از داخل و خارج سیم گرمایش الکتریکی مارپیچ به طور یکنواخت از طریق سیم گرمایش الکتریکی برای تولید گرما و تبادل گرما از طریق گرما برقی شود. هوای سرد به طوری که استفاده از هوای خروجی دمای هوا افزایش می یابد.

قیمت خشک کن میوه صنعتی

دامنه کاربرد خشک کن های هوای گرم صنعتی چقدر است؟

چشم انداز کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف مانند الکترونیک، مواد غذایی، دارویی، چاپ، بسته بندی، تمیز کردن، عملیات حرارتی و غیره دارد. دمنده هوای گرم اولین انتخاب ارتقاء منبع حرارت صنعتی مدرن است. این بهترین پیکربندی منبع هوای گرم برای ماشین آلات خودکار است، مانند کوره های انتقال، کوره های خشک کن، و ماشین های آب بندی. خشک کن هوای گرم صنعتی شرکت تک صنعت، حرفه ای و با کیفیت بالا و قیمت پایین است.

خشک کن های هوای گرم صنعتی را می توان به چه دسته هایی تقسیم کرد؟

با توجه به پیکربندی هواکش های مختلف، بخاری ها را می توان به نوع فشار کم، نوع فشار متوسط، نوع فشار بالا سه تقسیم کرد. نوع کم فشار شامل بخاری های نوع گردش و بخاری های همه منظوره است. نوع فشار متوسط ​​شامل بخاری های فشار متوسط ​​نوع گردشی و بخاری های فشار متوسط ​​همه منظوره است. نوع پرفشار شامل بخاری‌های پرفشار گردشی نوع حجم هوا، بخاری‌های همه منظوره فشار بالا نوع حجم هوا و بخاری‌های فشار بالا نوع فشار است. چیلرها را می‌توان به چیلرهای دمای متوسط ​​(حداکثر دمای هوا 150 درجه سانتیگراد)، چیلرهای با دمای بالا (حداکثر دمای هوا 350 درجه سانتیگراد) و چیلرهای با دمای بسیار بالا (حداکثر دمای هوا 650 درجه سانتیگراد) تقسیم کرد. دمای هوا متفاوت است دمنده هوای گرم را می توان به چیلرهای دمای متوسط ​​(حداکثر دمای هوا 150 درجه سانتیگراد)، چیلرهای با دمای بالا (حداکثر دمای هوا 350 درجه سانتیگراد) و چیلرهای با دمای فوق العاده بالا (حداکثر دمای هوا 650 درجه سانتیگراد) با توجه به حد بالای آن تقسیم کرد. استفاده از دمای هوا متفاوت است.

نحوه نگهداری از دستگاه خشک کن میوه صنعتی

اول از همه، قبل از اتصال، بررسی کنید که آیا کل دستگاه و سیم برق منظم هستند یا خیر. ثانیاً ، ما اغلب باید گرد و غبار ، روغن ، لکه ها و غیره کل دستگاه را تمیز کنیم. در نهایت، ما همچنین باید به طور منظم صفحه ورودی فن تهویه را بررسی و تمیز کنیم.

 حفاظت ایمنی و اقدامات احتیاطی خشک کن هوای گرم صنعتی چیست؟

اولین نکته، کانال دمنده هوای گرم صنعتی و دمای هوا ممکن است بسیار بالا باشد، مراقب باشید که دچار سوختگی نشوید.

نکته دوم، در استفاده از هوای حاوی گازهای قابل اشتعال و انفجاری، غلظت آن باید تا حد انفجار 1/50 ~ 1/100 زیر رقیق شود.

نکته سوم، هنگامی که یک تصادف ناگهانی رخ می دهد، می توانید مستقیماً ترمز اضطراری را فشار دهید تا خاموش شود، و بنابراین قبل از اینکه بتوانید مجدداً به کار عادی خود بازگردید، ایمنی تضمین می شود.

 عوامل موثر در خشک کن های هوای گرم صنعتی چیست؟

سرعت خشک شدن مواد ما به سرعت تبخیر سطحی و سرعت انتشار رطوبت داخلی بستگی دارد. به طور کلی، سرعت خشک شدن در مرحله خشک شدن اولیه توسط نرخ تبخیر سطحی کنترل می شود. سپس تا زمانی که شرایط خارجی خشک کردن بدون تغییر باقی بماند، سرعت خشک شدن و دمای سطح مواد ثابت نگه داشته می شود و این مرحله را مرحله خشک کردن با سرعت ثابت می نامند. هنگامی که محتوای مرطوب ماده تا حد معینی کاهش می یابد، میزان انتشار محتوای مرطوب داخلی به سطح کاهش می یابد و کمتر از نرخ تبخیر سطحی است، سرعت خشک شدن عمدتاً توسط نرخ انتشار داخلی تعیین می شود و به طور مداوم است. با کاهش محتوای مرطوب کاهش می یابد و به این مرحله مرحله کاهش خشک شدن می گویند.

قیمت خشک کن میوه صنعتی

خشک کن میوه صنعتی و قیمت خشک کن

چرا خشک کن هوای گرم صنعتی ما محبوب است؟

اول از همه، ما از هوای گرمایشی با سیم نیکروم غیر مغناطیسی به عنوان منبع هوای گرم، تمیز و بهداشتی، در راستای حفاظت از محیط زیست استفاده می کنیم. طراحی هوشمندانه تونل باد، هوا از داخل/خارج سیم گرمایش الکتریکی مارپیچ به طور مساوی از طریق تبادل حرارتی تقریباً 100٪، کاهش فشار باد کمتر، جریان کمتر. در مرحله دوم، دما توسط PID/SSR با دقت بالا، بازخورد سریع و دوام کنترل می شود. این دستگاه مجهز به چندین دستگاه حفاظت از گرمای بیش از حد و اضافه بار است تا ایمنی تجهیزات را به طور کامل تضمین کند. خروجی هوا مجهز به ترموکوپل نوع K است که به طور مستقیم دمای خروجی هوا را تشخیص می دهد. سپس، ما عایق حرارتی پنبه ای چند فیبر، پوسته پاشش اپوکسی قوی، استفاده ایمن و قابل اعتماد داریم، می تواند کار با دمای بالا را برای مدت طولانی نگه دارد. و ماشین های ما را می توان به طور مداوم در دماهای تا 350 درجه سانتیگراد برای طیف گسترده ای از کاربردها استفاده کرد.

در نهایت، بخاری های گردشی استاندارد ما طراحی ثبت اختراع دستگاه اتلاف گرما، دمای ورودی مداوم هوا تا 230 ℃ (قابل تنظیم برای دمای بالاتر)، تنظیم حجم هوا با استفاده از کنترل سرعت اینورتر، صرفه جویی در انرژی بیشتر، قابلیت کنترل بالا، گرمای کمتر را اعمال می کنند. از دست دادن و سایر ویژگی های عالی یک سوئیچ از راه دور دیگر (6 متر) و محافظ موتور (برای استفاده اقتصادی) برای انتخاب شما در دسترس است. به همین دلیل است که تجهیزات ما به طور گسترده توسط مشتریان در داخل و خارج از کشور پشتیبانی و شناخته شده است.

آیا خشک کن هوای گرم صنعتی ما سازگار با محیط زیست است؟

این یک امر ضروری است. خشک کن های هوای گرم صنعتی ما سازگار با محیط زیست و بدون آلودگی هستند و صدای زیادی تولید نمی کنند.

تجهیزات خشک کن مایکروویو ما در چه صنایع دیگری قابل استفاده است؟

صنعت محصولات کاغذی، صنایع چوب، محصولات شیمیایی، پخت سرامیک، صنعت داروسازی، فرآوری چای، خشک کردن گل و غیره

خشک کن میوه صنعتی و قیمت خشک کن

تجهیزات خشک کن هوای گرم صنعتی چه الزاماتی دارد؟

سیم زمین پوسته فلزی تجهیزات است که به یک خط و اسکلت فولادی ساختمان متصل شده یا در عمق 1.5 متری زیر زمین مدفون شده است. از آنجایی که تجهیزات دارای ولتاژ بالایی هستند، باید به طور قابل اعتمادی زمین شوند. در غیر این صورت تجهیزات برقی یا سوخته خواهند بود. سیم زمین باید 2.5 میلی متر مربع یا بیشتر باشد.

 مزایای طرف خوراک ما چیست؟

انتهای تغذیه به طور کلی مجهز به یک قیف تغذیه است که برای پخش مواد مناسب است. قیف خوراک با توجه به نیازهای مواد مختلف مشتریان سفارشی می شود، با موتور ارتعاشی، تخلیه صاف، بافل تخلیه می تواند ضخامت تخلیه را تنظیم کند، برای مواد پودری بسیار خوب است، ذرات نامنظم یا بزرگ مواد نیاز به استفاده از ارتعاش دارند. صفحه نمایش به مواد تخمگذار تسمه نقاله.

قیمت خشک کن میوه صنعتی

خشک کن میوه صنعتی و قیمت خشک کن قیمت خشک کن میوه صنعتی

چرا خشک کن تک صنعت  را انتخاب کنید. خشک کن هوای گرم صنعتی؟

از آنجا که ما نه تنها می توانیم مشکلات کیفیت را تضمین کنیم و خدمات پس از فروش کامل را ارائه دهیم، ما نه تنها تجهیزات خشک کن مایکروویو و انواع ماشین آلات مواد غذایی را برای مشتریان داریم که می توانند از بین آنها انتخاب کنند، ماشین های ما به بسیاری از کشورها و مناطق صادر شده اند و بازخورد خوبی دریافت می کنند. مشتریان ما برای اولین بار مشکلات مشتریان را حل خواهیم کرد و تجهیزات ما در استفاده منظم تقریباً هیچ مشکلی ندارند. قیمت خشک کن میوه صنعتی

و ما به همین جا بسنده نمی کنیم. ما هنوز در حال یادگیری چیزهای زیادی برای جذب فناوری تولید پیشرفته در داخل و خارج از کشور، نوآوری و ارتقاء تجهیزات خود هستیم تا تجهیزات خود را پیشرفته تر و کارآمدتر کنیم.

کلا آیا فرآیند تولید تجهیزات خشک کن هوا صنعتی در صنعت است؟
اجزای اصلی سیستم گردش هوای گرم خشک کن صنعتی میوه چیست؟
از چهار بخش اصلی به نام های سیکلون، دمنده، فیلتر هوا و بخاری تشکیل شده است.

دستگاه خشک کن هوای گرم صنعتی دارای یک سیستم کنترل دما کاملاً اتوماتیک، یعنی یک سیستم کنترل دما است.

قیمت خشک کن میوه صنعتی در وب سایت تک صنعت
کنترل دمای آن بسیار دقیق است، جعبه خشک کن و حتی صفحه هوا قابل تنظیم است، دمای جعبه خشک کن نیز یکنواخت تر است. و نویز آن حداقل است.
عملکرد خشک کن های مواد غذایی صنعتی نیز متعادل تر است که باعث کاهش قابل توجه صدا و خشک شدن در صنایع غذایی می شود.
ورودی هوای دستگاه صنعتی خشک کن هوای گرم دارای فیلتر هوا بوده و به صورت استاندارد با دستگاه رطوبت گیر عرضه می شود و تمامی جزئیات به طور معقولی چیده شده است.

خشک کن میوه صنعتی و قیمت خشک کن میوه صنعتی

ما آنقدر به تجهیزات خشک کن دمنده هوای گرم صنعتی خود اطمینان داریم که معتقدیم برای تهیه خشک کن هوای گرم صنعتی میوه که از آن راضی هستید می توانید با ما خرید کنید این دستگاه ها با قیمت بسیار مناسب عرضه میشود ما به شما این اطمینان را میدهیم به دستگاه های خشک کن میوه صنعتی وقیمت محصول ما افتخار خواهید کرد.

فروشگاه انلاین تجهیزات مکمل قیمت خشک کن میوه صنعتی

خرید دستگاه خشک کن میوه و سبزی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
0
    0
    سبد خرید
    سبد خالیدکمه خرید