دستگاه خشک کن میوهدستگاه خشک کن میوه و سبزیمقالات اموزشی

خشک کن گیاهان دارویی

دستگاه خشک کن گیاها دارویی

خشک کن گیاهان دارویی

داروهای گیاهی از از گذشته های دور تا به امروز مورد تایید پزشکان بوده اند  گیاهان دارویی حتی در بسیاری از ضماد ها داروهای شیمیایی و عطر ها مورد استفاده قرار میگیرند . امروزه استفاده از گیاهان دارویی به عنوان داروی درمانی در کشورهای اروپایی رواج یافته است .در فصل بهار در بسیاری از شهر های کشور پهناورمان ایران داروهای گیاهی به صورت خود رو در جاهای کوهستانی و شن زار ها رشد میکنند و برای بسیاری از هموطنان بهترین راه برای کسب درامد است . در این مقاله درباره خشک کن گیاهان دارویی مطالبی منتشر نموده ایم.

خشک کن خشک کن گیاهان دارویی

همانطور که در قسمت مقدمه اشاره شد گیاهان دارویی در کشور ما بدلیل شرایط اب و هوای به وفور یافت می شود .  گیاهان دارویی معمولا به صورت خشک و تازه مصرف میشود و در برخی خشک و تازه انها هر کدام خاصیت خود را دارد و از طرفی بهترین راه برای داشتن  گیاهان دارویی در هر زمان خشک کردن انهاست .

دستگاه های خشک کن گیاهان تولید کارخانه تک صنعت در مدلهای متنوع می باشد این دستگاه ها از 10سینی تا 900سینی تولید میشود که با توجه به نیاز مشتریان در مدلهای متنوع نیز تولید میشوند .

خشک کن عطاری تک صنعت

خشک کن عطاری تک صنعت  در مدلهای متنوع تولید شده است . خشک کن های 10کیلویی تا 100 کیلویی را میتوان برای عطاری های کوچک مورد استفاده قرار داد .

خشک کن شنگ

حشک کن اویشن

خشک کن مرزه

خشک کن هلیله

خشک کن بنفشه

خشک کن چای کوهی

خشک کن هلیله زرد

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر
برای خرید خشک کن میوه کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با مدیریت  مهندس اشراقی
بستن
بستن