خشک کن کابینتیدستگاه خشک کن میوهمقالات اموزشی
موضوعات داغ

روش بالابردن سرعت خشک میوه و سبزی

روش بالابردن سرعت خشک میوه و سبزی

امتیاز کاربر: 4.93 ( 5 نتایج)

روش بالابردن سرعت خشک میوه و سبزی

قبلا درباره خشک کردن سبزی جات و گیاهان و میوه های سردسیری و گرمسیری به طور کامل صحبت کردیم در این مبحث می خواهیم روش بالابردن سرعت خشک میوه و سبزی را عنوان کنیم و اینکه چکار کنیم تا سرعت میوه و سبزی خشک کردن بالا برود ولی تغییری در رنگ و عطر و طعم میوه و سبزی مشاهده نکنیم !

روش بالابردن سرعت خشک میوه و سبزی

در روش سنتی خشک کردن میوه و سبزی جات را در جایی که در معرض هوا است قرار میدادند و میوه و سبزیجات با کیفیت خشک نمیشد از طرفی تخم حشرات و الاینده های محیطی از کیفیت میوه و سبزیجات کم میکردند اگر هم مقدار محصولات زیاد بود بیشتر محصول خراب میشد .

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی این مشکل را برطرف کرده اند . خشک کردن میوه  و سبزیحات در دستگاه خشک کن تک صنعت نه تنها خبری از آلاینده های محیطی نیست بلکه شما میتوانید انبوهی از میوه و سبزی را در فضایی بسیار کوچک خشک کنید و در اندک زمانی محصول خود را تولید کنید .

رطوبت کم. رطوبت کم اجازه می دهد .

منبع حرارت کم دمای گرم اجازه می دهد تا رطوبت تبخیر شود.

گردش هوا . جریان هوا سرعت خشک شدن را افزایش می دهد.

چرا همه دستگاه های خشک کن با کیفیت خشک نمی کنند؟

این یکی از مشکلاتی است که در کارخانه جات میوه خشک کن با انبوه شکایات مشتریان همراه است که چرا دستگاه میوه خشک کنی با کیفیت خشک نمی کند ؟ جواب این سوال واضح است ، وقتی تولید خشک کن با دانش فنی و تکنولوژِی و مهندسی کشاورزی و مهندسی صنایع هماهنگ نباشد میوه  و سبزی خشک شده بی کیفیت تولید می کند .

عزیزان باید بدانیم که تنها روش بالابردن سرعت خشک در تولید خشک کن با کیفیت موثر نیست . باید درباره تک تک گیاهان و میوه و سبزیجات دانش داشت تا بتوان بهترین و با کیفیت ترین محصول را تولید کرد.

از کدام شرکت میوه خشک کن بخریم

ما به شما نمی گوییم شرکت ما بهترین تولید کننده خشک کن میوه است . ما توضیحاتی می دهیم که خود به این باور برسید.

شرکت تک صنعت با تیمی از بهترین مهندسان  و کارگران تولید و تیمی کاوشگر همراه است .مهندسان کشاورزی ،مهندسان صنایع غذایی ،مهندس برق ،مهندس کامپیوتر و …در کنار یکدیگر تیمی قوی را برای تولید میوه خشک کن را بوجود آورده است تا با سرعت بیشتری بتوان میوه ها را خشک کرد .

پیشنهاد ویژه برای مطالعه بیشتر شما

فیلم آموزش کار با میوه خشک کن

خشک کن چای سبز و خواص چای سبز

خشک کن انواع سبزیجات

مشخصات بهترین میوه خشک کن

قیمت روز دستگاه خشک کن میوه در فروردین 1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
0
    0
    سبد خرید
    سبد خالیدکمه خرید