خشک کن انجمادیخشک کن تونلیدستگاه خشک کن سبزیدستگاه خشک کن میوهمقالات اموزشی
موضوعات داغ

فروش اقساطی دستگاه خشک کن میوه

فروش دستگاه خشک کن میوه بدون ضامن

فروش اقساطی دستگاه خشک کن میوه

دستگاههای خشک کن در انواع متنوع تولید می شود.قیمت دستگاه خشک کن میوه دارای تنوع است  و از دو الی سه میلیون تومان تا دستگاههایی با قیمت میلیاردی به فروش میرسد اما گاها این اتفاق می افتد که بنا به دلایلی خریداران نمی توانند دستگاههای خشک کن را به صورت نقد خریداری کنن. شرکت تک صنعت حامی مصرف کنندگان محترم است و امروزه سعی در   (( فروش اقساطی دستگاه خشک کن میوه)) دارد .برای خرید دستگاه به صورت نقد و اقساط بدون ضامن این مطلب را تا آخر بخوانید.

دستگاه خشک کن

دستگاههای خشک کن  به منظور تسهیل در روند خشک کردن میوه و سبزی ، گیاهان دارویی ، گوشت قرمز و سفید، انواع غذاها ، داروها و حتی منسوجات و الوار نیز به کار می رود . دستگاههای خشک کن میوه بر اساس نیاز مصرف کننده طراحی و تولید شده اند .

انواع دستگاه خشک کن

همانطور که در بالا اشاره شد دستگاههای خشک کن با توجه به نیاز مصرف کنندگان طراحی و تولید شده است . دستگاههای خشک کن در ظرفیت های بسیار کم برای مصارف شخصی و در آشپزخانه کاربرد دارد در حالیکه دستگاه خشک کن با گنجایش 30 تن در هر پارت را در کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد .

تقسیم بندی دستگاههای خشک کن بر اساس نوع

 • دستگاه خشک کن کابینتی
 • دستگاه خشک کن چرخشی
 • دستگاه خشک کن پارویی
 • دستگاه خشک کن درام
 • دستگاه خشک کن خورشیدی
 • دستگاه خشک کن کانتینیوس
 • دستگاه خشک کن خلا
 • خشک کن بسترسیال
 • دستگاه خشک کن انجمادی ( فریز درایر )
 • دستگاه خشک کن بستر عمیق

دستگاه خشک کن کابینتی Cabinet dryer

فروش دستگاه خشک کن میوه بدون ضامن و به صورت اقساطی -دستگاه خشک کن کابینتی یا کابین دار یکی از بهترین دستگاههای خشک کن میوه و سبزی و مواد غذایی است که از نظر بهداشتی و هزینه کاملا به صرفه است . دستگاههای خشک کن کابینتی در مدلهای متنوع تولید می شود .

انواع خشک کن کابینتی

 • دستگاه خشک کن خانگی
 • دستگاه خشک کن خانگی صنعتی
 • دستگاه خشک کن نیمه صنعتی
 • دستگاه خشک کن صنعتی

دستگاه خشک کن خانگی

نامیدن دستگاه خشک کن خانگی برای این محصول فقط به خاطر این است که این دستگاه ها فقط به منظور مصارف شخصی مورد استفاده قرار می گیرند و به هیچ عنوان توان کار کردن در بازه های زمانی متنوع و همچنین استفاده های مکرر در طول روز را ندارند .  جنس این دستگاهها به طور معمول از پلاستیک است و سینی های پلاستیکی دارند و دارای چند طبقه هستند به طور معمول گنجایش دستگاههای خشک کن میوه خانگی تا 6 الی 7کیلو می باشد . فروش دستگاه خشک کن میوه بدون ضامن

فروش اقساطی دستگاه خشک کن میوه دستگاه خشک کن میوه فروش اقساطی دستگاه خشک کن میوه

چه موادی را میتوان در دستگاه خشک کن خانگی خشک کرد؟

شما میتوانید با این دستگاهها حجم بسیار کمی از مواد ( میوه سبزی ، گوشت ، گیاهان دارویی و … را خشک کنید.

دستگاه خشک کن میوه و سبزی خانگی دستگاه خشک کن میوه فروش اقساطی دستگاه خشک کن میوه دستگاه خشک کن خانگی صنعتی فروش اقساطی دستگاه خشک کن
فروش دستگاه خشک کن میوه بدون ضامن

دستگاه خشک کن خانگی صنعتی

دستگاههای خشک کن صنعتی مدل خانگی  یک دستگاه خشک کن میوه و سبزی در ابعاد  واندازه های کوچک تولید شده است این دستگاهها قابلیت خشک کردن مواد غذایی در فواصل مننوع دارد و میتوان به عنوان کوچکترین عضو از خانواده خشک کن صنعتی به شمار اورد .

کاربرد دستگاه خشک کن خانگی صنعتی

دستگاههای خشک کن خانگی صنعتی برای مشاغل خانگی ، عطاریها و مغازه های کوچک کاربرد دارد به طور معمول ظرفیت این دستگاهها از 6کیلو در هر پارت اغاز و تا 80 کیلو گرم متغیر است و بستگی به نیاز مشتری دارد .

جنس این دستگاهها فلز است و از سینی ها نیز فلزی هستند . دستگاهها تمام اتومات و هوشمند هستند و میتوان با دادن برنامه در طول روز بارها و بارها از این دستگاهها استفاده کرد.

سوخت دستگاه خشک کن خانگی به طور معمول برقی و گازی است که با برق و گاز شهری کار می کند .

چه موادی را میتوان در دستگاه خشک کن خانگی صنعتی خشک کرد ؟

انواع میوه – انواع سبزی – انواع لبنیات -گیاهان دارویی -انواع گوشت قرمز و سفید – غذا های مختلف – غذای حیوانات خانگی و … را در این دستگاه خشک می کنند .برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی و بدون ضامن لطفا تماس بگیرید.

دستگاه خشک کن مدل Rg300GTP فروش اقساطی دستگاه خشک کن میوه دستگاه خشک کن نیمه صنعتی دستگاه خشک کن میوه
فروش دستگاه خشک کن میوه بدون ضامن

دستگاه خشک کن نیمه صنعتی

یکی دیگر از انواع خانواده خشک کن ها ؛ دستگاه خشک کن نیمه صنعتی است این دستگاهها نیز همان دستگاه صنعتی هستند اما گنجایش آنها از خانگی بیشتر  و از صنعتی کمتر است .

ظرفیت دستگاههای خشک کن نیمه صنعتی از 80کیلو تا 500کیلو متغیر است این دستگاههای خشک کن برای کارگاههای کوچک انباری و پارکینگ مناسب هستند .

دستگاه خشک کن صنعتی

یکی دیگر از خانواده خشک کن های کابینتی ؛  دستگاه خشک کن صنعتی است .ظرفیت این دستگاهها بالغ بر 500کیلو گرم است و به طور معمول تا 40 تن در هر پارت را میتواند خشک کند .

دستگاههای خشک کن صنعتی در کارخانجات و سوله های بزرگ کاربرد دارد و به طور معمول برای سفارش دادن این نوع دستگاه باید ابعاد درب ورودی سوله ها را اندازه گیری کرد و طبق آن اندازه ها دستگاه را تولید نمود.

دستگاه خشک کن درام Drum dryer

خشک کردن درام نیز یکی از روش های خشک کردن است که از دستگاه درام درایر استفاده می شود به طور معمول برای خشک کردن مایعات و تبدیل مایعات به پوره از این دستگاه استفاده می کنند.

درام درایر با چرخش و دمای بسیار بالایی مواد را در دیواره درام خشک میکند و به صورت ورقه های نازکی به دیواره درام میچسبد و پس از خشک شدن مواد انرا با آسیاب ؛ آسیاب کرده  و به صورت پودر در میاورند .

درام درایر برای خشک کردن نشاسته ، انواع غلات ، پوره سیب زمینی ، غذای کودک ، جلبک و … مورد استفاده قرار می گیرد .

خشک کن کانتینیوس Continuous dryer

دستگاههای خشک کن کانتینیوس که بسیار شبیه دستگاه تونلی است اما در مکانیزم اندکی متفاوت است .عملکرد دستگاه کانتینیوس به این صورت است که مواد را از محفظه این دستگاه وارد می کنند و مواد به صورت پیوسته در دستگاه به حرکت در میاید در صورتی که خشک شود از سیکل خارج و در صورتی که هنوز خشک نشده باشد به حرکت ادامه می دهد تا زمانی که کاملا خشک شود .

عملکرد دستگاههای خشک کن

فرایند خشک کردن ممکن است به صورت تبخیر و حذف مایعات از سطح انجام می شود این یک فرآیند پیچیده است که شامل انتقال همزمان گرما و جرم، همراه با دگرگونی های فیزیکوشیمیایی است. خشک شدن در نتیجه تبخیر مایع با تامین گرما به مواد خام مرطوب، گرانول ها، کیک های فیلتر و غیره رخ می دهد. بر اساس مکانیسم انتقال حرارتی که استفاده می شود، خشک کردن به دو دسته خشک کردن مستقیم (همرفت)، غیر مستقیم یا تماسی (رسانا)، تابشی (تابش) و دی الکتریک یا مایکروویو (فرکانس رادیویی) تقسیم می شود.

درامد زایی دستگاه خشک کن

قبل از اینکه درباره فروش دستگاه خشک کن میوه بدون ضامن  سخنی به میان بیاید بهتر است درباره درامد زایی دستگاه خشک کن مطالبی نیز عنوان کنیم.

دستگاههای خشک کن به هر مدل که باشند واقعا درامد زا هستند به شرطی که با بازار فروش محصول آشنایی داشته باشید .

دستگاههای خشک کن  و خشک کردن میوه و سبزی جات برای کلیه اقشار مهم و ضروری است خانم خانه داری را در نظر بگیرید که میوه و سبزی را خریداری کرده است و به هر دلیلی این میوه و سبزی به طور کامل مصرف نشده است بهترین کاری که می تواند انجام دهد خشک کردن آن است .

عطاری را در نظر بگیرید که خود قصد خشک کردن گیاهان دارویی را دارد ایا باید برای خشک کردن گیاهان دارویی روزها وقت خود را صرف کند و در اخر یک محصولی تولید کند که بی کیفیت است و با رنگ و عطر طبیعی گیاه کلی تفاوت دارد ؟

میوه فروش و سبزی فروشی را در نظر بگیرید که تمام بارش به فروش نرفته است آیا باید میوه  و سبزیجات را خراب کرده و در سطل زباله بریزد ؟

باغداری را در نظر بگیرید که محصولاتش بر اثر باران خوردگی و یا سرمازدگی در حال خراب شدن است ایا باید منتظر ضرر و زیان باشد ؟

در تمامی مواردی که اشاره شد اگر دستگاه خشک کن داشته باشند از ضرر و زیان احتمالی جلوگیری می شود .

نحوه فروش اقساطی خشک کن میوه

شرکت تک صنعت تولید کننده دستگاه خشک کن میوه و سبزی فروش اقساطی خود بدون ضامن آغاز کرد به منظور خرید دستگاه و نحوه فروش دستگاه خشک کن میوه بدون ضامن و به صورت اقساطی و شرایط آن  و اطلاعات بیشتر درباره قیمت دستگاه با مدیریت تماس حاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
0
  0
  سبد خرید
  سبد خالیدکمه خرید