دستگاه خشک کن سبزیدستگاه خشک کن میوهمقالات اموزشی

خط تولید سبزی خشک

فروش خط تولید سبزی خشک کن

خط تولید خشکبار و فروش خط تولید سبزی خشک کن ( Dried vegetable production line )

سبزی جات خشک شده و خطوط تولید سبزی خشک

یکی از انواع خشکبار که طرفداران زیادی در بین مردم پیدا کرده است خشک کردن انواع سبزیجات است بنابراین تولید کنندگان مواد غذایی نیز باید در فکر تامین این خواسته مردم در عصر جدید بر بیایند.

سبزی جات خشک شده در گذشته توسط خانواده ها تولید میشد اما امروزه دیگر کسی به فکر خشک کردن سبزی جات در منزل نیست مردم بجای اتلاف وقت به یک فروشگاه خشکبار میروند ونیاز خود را فراهم میکنند .

خط تولید سبزی خشک

خط تولید میوه خشک به طور معمول برای تولید سبزیجات و میوه های خشک شده مورد استفاده قرار میگیرد .خط فرآوری میوه خشک سبزیجات صنعتی عمدتاً شامل ماشین های شستشوی میوه و سبزیجات ، برش  و اسلایس سبزیجات، دستگاههای خشک کن، دستگاهها و  ماشین آلات بسته بندی میباشد .

دستگاه شستشوی میوه و سبزیجات برای از بین بردن الودگی و گل و لای موجود در سبزیجات استفاده میشود . این دستگاه با ایجاد حباب کلیه الودگیها را در مدت کوتاهی از روی سبزی جات پاک میکند .

دستگاه اسلایسر جهت خرد کردن سبزیجات در اندازه های متنوع و به شکلهای خلالی نگینی و رنده شده مورد استفاده قرار میگیرد این دستگاهها با توجه به نیاز مشتری ها تولید میگردد.

دستگاه خشک کن دستگاهی برای آبگیری و خشک کردن میوه ها و سبزیجات، برش های میوه و سبزیجات است. دارای خشک کن های متناوب و مداوم. دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات از یک پنل کنترل هوشمند استفاده می کند که می تواند فرآیند خشک کردن را روی صفحه کنترل کنترل کند.

میوه ها و سبزیجات خشک موجود در بازار دارای انواع مختلفی از سبک های بسته بندی هستند و تعزیه نیز انواع دستگاه های بسته بندی را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا از بین آنها انتخاب کنند.

ویژگی های خط تولید میوه خشک

 • خط تولید میوه خشک کارکرد آسانی دارد و خروجی تولید زیادی دارد که می تواند 500 کیلوگرم تا 10 تن در ساعت را پردازش کند.
 • می تواند میوه های خشک، میوه ها و سبزیجات خشک و سایر چیپس های ترد و غیره تولید کند.
 • پیکربندی خط پردازش میوه خشک و سبزیجات انعطاف پذیرتر است و می تواند بزرگ یا کوچک باشد. تمام ماشین های پیکربندی شده را می توان با توجه به فرآیند تولید و بودجه مشتری پیکربندی کرد.
 • درجه بالایی از اتوماسیون، صرفه جویی در کار، تمیز کردن راحت.
 • بخش های تماس با غذا در تمام ماشین آلات پردازش میوه و سبزیجات از مواد غذایی مناسب استفاده می کنند که نیازهای تولید مواد غذایی را برآورده می کند.

دستگاه شستشوی میوه و سبزیجات برای تمیز کردن میوه ها و سبزیجات استفاده می شود. می تواند از دستگاه حباب پاک کن با دستگاه ازن استفاده کند. طول و خروجی ماشین لباسشویی را می توان با توجه به مقیاس تولید سفارشی کرد.

خط دستگاه فرآوری میوه خشک سبزیجات

خط تولید میوه خشک عمدتاً برای تولید برش های سبزیجات و برش های میوه خشک شده اعمال می شود.

جزئیات سریع

فرآیند تولید میوه خشک سبزیجات

ساده ترین خط تولید میوه خشک عمدتاً شامل ماشین لباسشویی، برش سبزیجات ، خشک کن، دستگاه بسته بندی و ماشین آلات دیگر است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
0
  0
  سبد خرید
  سبد خالیدکمه خرید