خشک کن کابینتیدستگاه خشک کن سبزیدستگاه خشک کن میوه
موضوعات داغ

فیلم خشک کن انگور

فیلم روش خشک کردن انگور

امتیاز کاربر: 4.26 ( 21 نتایج)

فیلم خشک کن انگور

انگور یکی از میوه های تابستانی که بسیار پرطرفدار است و دارای ارزش غذایی فوق العاده ای است و دارای عناصر و ویتامین های فراوانی است  . این میوه به نام یکی از میوه های بهشتی معروف است که از زمانی که نارس است مورد استفاده قرار میگیرد تا پخته شده و رب آن که به شیره انگور معروف است غوره وقتی کاملا رسیده میشود انگور نامیده میشود و وقتی خشک میشود کشمش ! هر چه از خواص این میوه بگوییم باز هم کم است .  ما در این نوشته از نوشته های شرکت تک صنعت ( تولید کننده دستگاه های خشک کن میوه سبزی انگور و… ) فیلم خشک کردن انگور و فیلم نحوه خشک کردن انگور و همچنین فیلم دستگاه خشک کن انگور را برای شما علاقمندان اورده ایم .

 

روشهای خشک کردن انگور

روش سنتی خشک کردن، استفاده از نور خورشید است، اما این روش مشکلاتی مانند کشمش ترش، بد رنگ، خشک شدن نامناسب و آزاد شدن آسان شکر را به همراه خواهد داشت. پس چگونه انگور را خشک کنیم تا انگور در طول فرآیند خشک کردن کریستالیزه یا ترش نشود؟ اول از همه، قبل از خشک کردن، آماده سازی را انجام دهید. دستگاه خشک کن انگور باید عملکرد عالی گرمایش و حفظ حرارت و تجهیزات تهویه و رطوبت زدایی مربوطه داشته باشد. در عین حال، فرآیند خشک کردن نیز به شرایط بهداشتی مناسب برای اطمینان از کیفیت محصول نیاز دارد. خشک کن میوه هوشمند پمپ حرارتی انرژی هوا ما می تواند دقیقا دما و رطوبت مورد نیاز برای خشک کردن را برای تولید کشمش با کیفیت بالا کنترل کند. همچنین مصرف انرژی کمی دارد و نرخ تبدیل انرژی بالایی دارد.

روش سنتی خشک کردن انگور

در روش سنتی گفتیم که خشک کردن انگور گفتیم که انگور را شسته و روی پارچه ای تمیز پهن میکنیم و یا میتوانید در ابکش های چوبی بزرگ قرار دهید .گاها برای خشک کردن انگور آنرا روی طناب می چینند که به آن اونگ می گویند .

خشک کردن انگور در دستگاه خشک کن انگور

خشک کردن انگور در دستگاه خشک کن روش دیگری از بهینه خشک کردن انگور است . در این روش انگور ها را در وان شستشو قرار داده و به طور کامل از الاینده های محیطی و صنعتی پاک میکنیم و سپس انگور ها را در دستگاه خشک کن تک صنعت قرار میدهیم تا به طور کامل خشک شود .

 

زمان خشک کردن انگور در دستگاه خشک کن انگور مویز

زمان خشک کردن انگور در دستگاه خشک کن انگور زمانی بسیار کوتاه است و کاربران دستگاه خشک کن میتوانند آنرا در فواصل مختلف دوباره روشن کرده و چندین بار انگور خشک کنند. زیرا در این دنیای صنعتی با وجود این همه تکنولوژی باید بهره وری را بالا برد تا به دنیای مدرن برسیم .

 

دانلود فیلم خشک کن انگور

 

فیلم دستگاه خشک کن انگور ( گرمخانه انگور )

کشمش انگوری است که در آفتاب یا در سایه خشک می شود. کشمش می تواند عملکرد متابولیک بدن را بهبود بخشد، چربی های اضافی را از بین ببرد، جریان خون را روان کند، فشار خون را کاهش دهد، فشار خون را به حالت عادی بازگرداند و عملکرد دستگاه گوارش را به حالت عادی بازگرداند.

تجهیزات خشک کردن مواد غذایی خشک کن کشمش یکی از تجهیزات خشک کن مهم برای تولید کشمش در بازار امروز است. بنابراین، خشک کن انگور باید دارای تجهیزات گرمایش و حفظ حرارت، تهویه و پخش آب خوب باشد و همچنین دارای شرایط بهداشتی مناسبی باشد که می تواند زمان خشک شدن را تا حد زیادی کوتاه کند و کیفیت خروجی را تضمین کند. با این حال، هزینه بالاتر است و فن آوری عملیات پیچیده تر است. در حال حاضر بسیاری از تولیدکنندگان کشمش به تدریج در جهت خشک کردن مصنوعی در حال توسعه هستند.

فرآیند خشک کردن انگور

مواد اولیه: انگورهای رسیده و تازه با رنگ خوب را به عنوان مواد اولیه انتخاب کنید.
تمیز کردن: انگورها را در یک مخزن آب جاری بریزید تا آنها را تمیز کنید و انگورهای نامرغوب را جدا کنید.
خیس کردن قلیایی: برای چند ثانیه در 1.5٪ خیس کنید، سپس با آب تمیز بشویید.
خشک کردن: انگورها را برای خشک کردن در دمای 30 درجه سانتیگراد، خشک کن انگور در مقیاس بزرگ و رطوبت 35 درجه سانتیگراد به مدت 12 ساعت قرار دهید. ظرف نگهداری را به مدت 1-2 روز جمع کنید و سپس آب را تمیز کنید تا ناخالصی های سطحی پاک شود.
هم اکنون آخرین قیمت محصولات را دریافت کنید

خشک کردن ثانویه: در حین خشک کردن دما را روی 80 درجه سانتیگراد تنظیم کرده و به مدت 4 ساعت در فر قرار دهید و سپس آن را خارج کرده و به مدت 15 روز خنک کنید. پس از آن می توان آن را درجه بندی و بسته بندی کرد.کشمش هایی که پس از آبگیری توسط خشک کن میوه به دست می آیند می توانند مواد مغذی بیشتری را حفظ کرده و طعم بهتری داشته باشند.

ویژگی های دستگاه خشک کن انگور پمپ حرارتی

1. دمای کاری انتخاب شده را می توان خودسرانه از 10 درجه سانتی گراد تا 75 درجه سانتی گراد تنظیم کرد و سیستم کنترل دما در جعبه می تواند به طور خودکار دمای ثابت را حفظ کند. برای پخت، عملیات حرارتی کوره صنعتی یا سایر اهداف گرمایشی مناسب است و همچنین یک ابزار ایستاده در آزمایشگاه است.

2. دمای کار می تواند از دمای اتاق به دمای دیگر باشد و دمای کار را می توان به صورت دلخواه در این محدوده انتخاب کرد. پس از انتخاب، می توان دما را توسط سیستم کنترل خودکار در جعبه ثابت نگه داشت.

3. فن گردشی داخلی، جابجایی مکانیکی هوای گرم داخلی را ارتقا می دهد و دمای داخل را یکنواخت تر می کند.
4. فر دستگاه خشک کن انگور  با دمای ثابت دستگاه خشک کن انگور پمپ حرارتی دارای ساختار دقیق، کنترل دما حساس و دقیق و عملکرد ساده است. برای خشک کردن، پخت و عملیات حرارتی اقلام در آزمایشگاه های شرکت های صنعتی و معدنی، شرکت های غذایی، صنایع محصولات کشاورزی و صنایع غذایی دریایی مناسب است.

خرید دستگاه خشک کن میوه و سبزی
دستگاه خشک کن میوه و سبزی خانگی
دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات خانگی
آپارات دستگاه خشک کن میوه و سبزی
دستگاه خشک کن میوه و سبزی صنعتی
بهترین دستگاه خشک کن میوه و سبزی
قیمت دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات خانگی
فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی
دستگاه خشک کن میوه و سبزی قیمت
قیمت دستگاه خشک کن میوه و سبزی خانگی
قیمت دستگاه خشک کن میوه و سبزی
دستگاه میوه خشک کن و سبزی خشک کن
دستگاه خشک کن میوه و سبزی نیمه صنعتی
دستگاه های خشک کن میوه و سبزی
دستگاه خشک کن سبزی و میوه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با مدیریت مهندس اشراقی