خشک کن کابینتیدستگاه خشک کن سبزیدستگاه خشک کن میوه
موضوعات داغ

دستگاه میوه خشک کن

دستگاه میوه خشک کن

دستگاه میوه خشک کن و سبزی

دستگاه میوه خشک کن و سبزی چیست ؟ خشک کن میوه و سبزی جات دستگاهی است که برای خشک کردن میوه و سبزیجات و انواع گوشت و غذا به کار میرود .

دستگاه میوه خشک کن

روش خشک کردن میوه و سبزیجات

خشک کردن میوه و سبزی جات به دو روش انجام میشود الف )روش سنتی خشک کردن ب)روش صنعتی خشک کردن میوه و سبزی جات

سبزی جات و میوه جات خشک از گذشته های دور تا به امروز مورد استفاده قرار میگرفتند . همیشه مادربزرگ ها و مادرانمان در فصول مختلف سال مشغول خشک کردن میوه و سبزی جات و حتی گوشت و …بوده اند اکا امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش جمعیت و زندگی ماشینی دیگر روش سنتی مانند گذشته کاربرد ندارد .

میوه خشک کن چیست ؟

همانطور که در قسمت فوق اشاره شد خشک کن میوه و سبزی ، محفظه ای از جنس فلز و یا پلاستیک فشرده است که به منظور خشک کردن در انواع متنوع تولید میشود خشک کن کابینتی و دستگاه خشک کن تونلی .

انواع خشک کن میوه و سبزی

دستگاه های خشک کن در مدلهای صنعتی ، نیمه صنعتی و خانگی تولید میشود برای ظرفیت های 5الی 1000کیلو اما به طور معمول خشک کن با ظرفیت های بالاتر بهتر است مدل تونلی را مورد استفاده قرار داد .

کاربرد خشک کن میوه و سبزیجات

خشک کن های میوه و سبزی جات در منازل ، کارگاه های کوچک و بزرگ و کارخانه جات کاربرد دارند . دستگاه خشک کن به منظور خشک کردن ( میوه ، سبزی ، انواع لواشک ، برگه های هلو ، زردالو ، کشک ، قره قروت ، رشته ،گیاهان دارویی و حتی گوشت ماهی ، میگو و… ) و در برخی مواقع برای خشک کردن زباله ، گرانول و … نیز مورد استفاده قرار میگیرند .

برای بازدید از فروشگاه تک صنعت لطفا کلیک کنید

مقاله تک صنعت در ویرگول

امتیاز کاربر: 4.55 ( 29 نتایج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
0
    0
    سبد خرید
    سبد خالیدکمه خرید