هیترهیتر برقیهیتر تابشیهیتر گازی

بهترین برند هیتر گلخانه ای

بهترین برند هیتر گلخانه ای

هیتر یکی از تجهیزات گرمایشی است که در فصول سرد سال برای گرم نگهداشتن سالنها – منازل – کارخانه ها و کارگاهها – مرغداری ها و دامداری ها – گلخانه ها و … کاربرد دارد . هیتر ( بخاری صنعتی ) در انواع مدل تولید میشود و هر کدام از آنها کاربردهای خاص خود را دارد . شرکت های تولیدی زیادی در داخل و خارج کشور با انواع برندها هیتر و بخاری صنعتی تولید میکنند ولی بهترین برند هیتر گلخانه ای چه برندی است ؟ در این مقاله با بهترین تولید کننده هیتر گلخانه ای و محصولات آن آشنا خواهید شد .

در مقالات پیشین درباره هیتر و ساختار آن مطالبی مطالعه کردید کارخانه تک صنعت یکی از کارخانه جات تولید هیتر و بخاری صنعتی در انواع سایزها میباشد .

تجهیزات کاربردی در گلخانه ها

از انواع تجهیزاتی که در گلخانه های بزرگ و کوچک ضروری هستند میتوان به تجهیزات گرمایشی و سرمایشی و همچنین افزایش رطوبت – تامین کننده نور جهت افزایش غذا سازی در گیاهان اشاره کرد :

تجهیزات گرمایشی گلخانه ها

از تجهیزات و وسایل گرمایشی در گلخانه ها که در نواحی سرد کشور بیشترین کاربرد را دارند میتوان به انواع هیتر و بخاری اشاره کرد که این تجهیزات بیشتر از سوخت های فسیلی استفاده میکنند به همین دلیل مقدار زیادی گاز سمی در هوا متساعد می شود که برای سلامت گلها و مضر است . بنابراین باید از تجهیزاتی استفاده شود که دودکش آنها هوای سمی را از گلخانه به بیرون هدایت کند . بهترین برند هیتر گلخانه ای نیز باید از این حسن برخوردار باشد و  دارای لوله اگزوزهایی باشد که به بیرون گلخانه هدایت کند.

تجهیزات اندازه گیری دما در گلخانه و اهمیت آن

تجهیزات اندازه گیری دما در گلخانه یکی از وسایل ضروری در هر گلخانه ای به شمار میرود ؛ دما سنجهای متنوعی برای این امر تولید و روانه بازار شده است که میزان گرمایی که توسط بخاری های گلخانه ای تامین شده است را اندازه گیری کرده البته باید یاد اور شویم که بهترین برند هیتر گلخانه ای از این حسن نیز برخوردار است و دارای ترموستات است که پس از گرم شده محیط و دمای خاصی به طور اتومات خاموش شود تا دما در حد مطلوب باقی بماند .

تجهیزات خنک کننده گلخانه ای و اهمیت آن

از تجهیزات خنک کننده در گلخانه ها میتوان به کولرهای آبی و گازی اشاره کرد که به طور معمول کولرهای آبی به دلیل تامین رطوبت بیشترین کاربرد را در گلخانه ها دارند.

هیتر مناسب سالن های کوچک گلخانه ای

سالنهای کوچک گلخانه ای به نسبت سالن های بزرگ سریعتر گرم میشود اما به دلیل کوچکی فضا و سرعت بالای گرم شدن این نوع سالن ها باید هیتر مناسب  را در این سالنها تعبیه کرد .

نشانی مراکز تولید هیتر در کشور

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
0
    0
    سبد خرید
    سبد خالیدکمه خرید