خشک کن کابینتیمقالات اموزشی

خشک کن زباله

خشک کن زباله

امروزه خشک کردن زباله یکی از پرسود ترین مشاغل است زیرا به غیر از پاک کردن محیط زیست از زباله ها ، کود مورد نیاز  گیاهان را تامین میکند . دستگاه خشک کن زباله چیست ؟

خشک کن های ضایعات مواد غذایی

زباله و پسماند ها یکی از معضلات اصلی جوامع بوده است  زیرا هم نحوه از بین بردنشان کاری بس دشوار و از طرفی ظاهر زیبایی ندارند و گذشته از آن تا چه زمانی باید آنها را در طبیعت رها کرد .بهترین راهی که برای زباله ها باید در نظر گرفت برگرداندن انها به چرخه طبیعت است . یکی از این راهها تهیه کود های کشاورزی از خشک کردن زباله هاست .

دستگاه خشک کن زباله 

همانطور که در بالا اشاره کردیم زباله ها بخش عظیمی از محیط را الوده میکنند خشک کن  زباله . خشک کردن زباله خوراکی که در منازل ، بیمارستان ها ، رستوران ها ، هتل ها ، دانشگاه ها ، زندان ها ، پادگان های ارتش، ادارات و… ایجاد شده است بخش عظیمی از زباله های کره زمین را به خود اختصاص داده اند  .

شاید از حود بپرسید بوی ناشی از زباله ها را چه باید کرد ؟ باید بگوییم دستگاه خشک کن زباله و پسماندها بسته به میزان رطوبت و مدل مورد استفاده ، پسماندهای غذایی روز را در مدت 12 تا 18 ساعت به بقایای خشک و بی بو تبدیل می کند.

دستگاه خشک کن پسماندها  با گرم کردن ضایعات مواد غذایی تا حدود 85 درجه ، محتوای آب را تبخیر می کند و آن را به یک بقایای خشک و استریل تبدیل می کند که می تواند به کمپوست یا هضم بی هوازی کمک کند.

رستوران ها ، هتل های کوچک و آشپزخانه های تجاری کوچک با 15 کیلوگرم ضایعات غذایی در روز می توانند آن را در خشک کن پسماند مواد غذایی در کمتر از 12 ساعت خشک کنند.

خشک کن پسماند غذایی Eco-Smart دستگاهی است که حجم و وزن ضایعات مواد غذایی را یک شبه 80 درصد کاهش می دهد

خشک کن ضایعات غذایی Eco-Smart: آب زباله ها را تبحیر و آنها را تبدیل به زباله های خشک و بی بو میکند و بسته به ترکیبات زباله ها آنها را به مواد اولیه تبدیل میکند

مزیت دستگاه خشک کن پسماند چیست ؟

-کسب درامدی بسیار بالا از زباله های دورریحتنی

-برگرداندن بخش عظیمی از زباله ها به چرخه طبیعت

-حذف بو از زباله ها

-دور کردن حشرات و حیوانات موذی از زباله ها

-ایجاد کارافرینی از این طریق

-برطرف شدن مشکل زباله و حمل آن

-برطرف شدن ظاهر ناخوشایند زباله ها در شهر

دستگاه زباله سوز کوچک
این مدل دستگاه جهت خشک کردن زباله های خانگی تولید میشود.

نصب دستگاه خشک کن

دستکاه خشک کن  تک صنعت نیازی به نصب ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
0
    0
    سبد خرید
    سبد خالیدکمه خرید