خشک کن کابینتیدستگاه خشک کن سبزی
موضوعات داغ

خشک کن فلفل قرمز

دستگاه خشک کن فلفل قرمز

امتیاز کاربر: 4.8 ( 8 نتایج)

خشک کن فلفل قرمز

فلفل قرمز ،فلفل سیاه ، فلفل سفید و پاپریکا از ادویه جات خوش عطر و طعمی هستند که در کمتر غذایی مورد استفاده قرار نمیگیرند .خشک کردن انواع فلفل به روش های متنوعی صورت میگیرد البته با توجه به بافتی که فلفل دارد روش خشک کردن آن کمی با بقیه سبزیجات متفاوت است . میوه خشک کن ( خشک کن فلفل قرمز تک صنعت )

روش خشک کردن فلفل قرمز

دستگاه خشک کن فلفل

همان طور که مستحضرید فلفل در انواع متنوعی وجود دارد .از بعضی به عنوان خوشبوکننده و عطر دهنده استفاده میکنند مانند فلفل سیاه که عطر و بوی آن در غذاها واقعا نشان از اشپزی خبره و دارای ذوق میباشد و فلفل قرمز تندی خاصی به غذامیدهد ، پاپریکا و یا فلفل دلمه ای عطر و طعم غذاها را دلچسب تر میکند .

خشک کردن فلفل به دو روش صنعتی و سنتی صورت میگیرد .در این مقاله خشک کردن فلفل قرمز به روش سنتی و صنعتی را با استفاده از دستگاه خشک کن فلفل قرمز را به طور کامل میخوانیم….

روش سنتی خشک کردن فلفل قرمز ، سیاه و فلفل دلمه ای

خشک کردن فلفل قرمز ، سیاه و فلفل دلمه ای هر کدام روش خاص خود را دارد .

خشک کردن فلفل قرمز

فلفل تند  ( فلفل قرمز ) را بهتر است به نخ اویزان کنید و در زیر نور خورشید خشک کنید اینطور هم تند تر میشود و هم قرمز تر در این روش خشک کردن حدود 1هفته تا 10روز بستگی به ابو هوای منطقه ای که در آن زندگی میکنید دارد ؛ خشک میشود .این روش بهترین نوع روش خشک کردن فلفل قرمز است .

*برای حفظ عطر و بوی فلفل قرمز و کلیه ادویه جات و همچنین سبزی جات به هیچ عنوان انرا بعد از خشک کردن اسیاب نکنید بهتر است بگذارید هنگام استفاده خشک کنید .

 

خشک کن فلفل قرمز
خشک کن فلفل سیاه

خشک کردن فلفل سیاه

فلفل سیاه هم میوه و هم دانه فلفل سباه را مورد استفاده قرار میدهند .فلفل سیاه همانند فلفل قرمز است یعنی هر چه میوه رسیده تر باشد رنگ فلفل سیاه تر میشود .فلفل سیاه از خشک کردن دانه و میوه فلفل سیاه تولید میشود .روش خشک همانند خشک کردن فلفل قرمز است .

خواص دارویی فلفل سیاه برای پوست

یکی از مزایای فلفل سیاه این است که با ترکیب با مواد دیگر باعث ایجاد ماسک‌هایی مفید برای پوست می‌شود. این ماسک‌ها را به راحتی می‌توانید در منزل بسازید و بر روی پوست خود قرار دهید. بعضی از این ماسک‌ها عبارتند از:

– می‌توانید فلفل سیاه را با ۲۰۰ گرم ماست ترکیب کنید و به مدت ۱۰ دقیقه روی پوست خود قرار دهید سپس با اب سرد پوست خود را بشوئید.

– یکی دیگر از ماسک‌های مفید برای پوست ترکیب فلفل سیاه و آلوئه ورا می‌باشد. آلوئه ورا برای ایجاد پوست تازه بسیار مفید می‌باشد.

– اگر خواهان این هستید که پوست صورت شما به صورت کاملاً عمقی پاکسازی شود باید از ترکیب شیر و فلفل سیاه استفاده نمایید. نصف قاشق غذاخوری فلفل سیاه را با شیر ترکیب کنید.

خشک کردن پاپریکا خشک کن فلفل دلمه ای

فلفل دلمه ای بافت ضخیم تری نسبت به فلفل های دیگر دارد .برای خش کردن فلفل دلمه ای پیشنهاد میدهیم انرا حتما ورقه ورقه نمایید تا خشک کردن فلفل بهتر انجام شود .

دستگاه خشک کن فلفل

دستگاه خشک کن فلفل ، وسیله ای برای خشک کردن سریع فلفل میباشد .

نحوه استفاده از خشک کن فلفل

دستگاه خشک کن فلفل قرمز وسیله ای برای خشک کردن سریع فلفل قرمز -فبفب سیاه -فلفل دلمه ای میباشد .قبل از خشک کردن فلفل را کاملا شستشو دهید و بگذارید اب آن کاملا گرفته شود . سپس با استفاده از چاقوی تیز انرا برش های 5میلیمتری دهید اگر مقدار فلفل زیاد است پیشنهاد میکنیم از اسلایسر های صنعتی تک صنعت برای برش سریعتر استفاده نمایید .

بعد از برش دادن فلفل انرا روی سینی های دستگاه خشک کن فلفل بچینید و دستگاه را روشن نمایید .بعد از مدتی فلفل شما کاملا خشک میشود و می توانید از دستگاه اسیاب صنعتی برای خشک کردن فلفل ها استفاده نمایید .

قیمت دستگاه خشک کن فلفل

برای استعلام قیمت دستگاه خشک کن فلفل تک صنعت با شماره 09198201278 تماس حاصل فرمایید ویا به لینک مربوطه مراجعه نمایید .

نویسنده متن : نداگنجی

لطفا ما را با نظرات خود خشنود سازید سپاسگزارم .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
0
    0
    سبد خرید
    سبد خالیدکمه خرید