دستگاه خشک کن سبزی
موضوعات داغ

خشک کن گیاهان دارویی

دستگاه خشک کن گیاهان دارویی

دستگاه خشک کن گیاهان دارویی

داروهای گیاهی از گذشته های دور تا به امروز مورد توجه پزشکان و داروسازان بوده است .پزشکانی همچون سینوهه ، ابوعلی سینا و …از گیاهان برای تولید دارو و انواع ضمادها استفاده میکردند و امروزه نیز گیاهان کاربرد زیادی برای تولید  کلیه داروها و ماسکها و لوازم ارایشی دارند . در این مقاله درباره دستگاه خشک کن گیاهان دارویی مطالبی منتشر نموده ایم.

خشک کن گیاهان دارویی

همانطور که در قسمت مقدمه اشاره شد گیاهان دارویی در کشور ما بدلیل شرایط اب و هوای به وفور یافت می شود .  گیاهان دارویی معمولا به صورت خشک و تازه مصرف میشود و در برخی خشک و تازه انها هر کدام خاصیت خود را دارد و از طرفی بهترین راه برای داشتن  گیاهان دارویی در هر زمان خشک کردن انهاست .

برای خشک کردن بهتر است قبل از هر کاری گیاهان دارویی را بشویید تا از گل و لای و الودگی پاک شود .سپس در دستگاه خشک کن گیاهان دارویی قرار داده و با دمای 50الی 65درجه خشک کنید .

برای خشک کردن گیاهان دارویی بهترین زمان برداشت را انتخاب کنید زیرا در این مدت گیاهان دارویی تازه و قابل استفاده تر است .خشک کردن گیاهان دارویی به طور معمول از اوایل اردیبهشت تا اواسط تیر ماه انجام میشود البته این زمان بستگی به اب و هوای منطقه ای که در آن زندگی می کنید دارد .

خشک کن گیاهان دارویی  تولید کارخانه تک صنعت در مدلهای متنوع می باشد این دستگاه ها از 10سینی تا 900سینی تولید میشود که با توجه به نیاز مشتریان در مدلهای متنوع نیز تولید میشوند .

خشک کن عطاری تک صنعت

خشک کن گیاهان دارویی عطاری تک صنعت  در مدلهای متنوع تولید شده است . خشک کن های 10کیلویی تا100 کیلویی را میتوان برای عطاری های کوچک مورد استفاده قرار داد .

تک صنعت تولید کننده انواع خشک کن گیاهان دارویی است .

خشک کن شنگ

حشک کن اویشن

خشک کن مرزه

خشک کن هلیله

خشک کن بنفشه

خشک کن چای کوهی

خشک کن هلیله زرد

 

 

 

امتیاز کاربر: 4.75 ( 16 نتایج)

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
0
    0
    سبد خرید
    سبد خالیدکمه خرید