خشک کن انجمادیخشک کن تونلیخشک کن خورشیدیخشک کن کابینتیدستگاه خشک کن سبزیدستگاه خشک کن میوهمقالات اموزشی

طرز تهیه لواشک خانگی

طرز تهیه لواشک خانگی

طرز تهیه لواشک خانگی

لواشک یکی از خوشمزه ترین خوراکی هایی است که در بین مردم در هر سنی که باشند طرفدار دارد . در این مقاله روش تهیه لواشک البالو -کیوی- پرتقال -الو-انار-زردالو

 لواشک آلبالو:

طرز تهیه لواشک البالو خانگی :

برای تهیه ی لواشک آلبالو،البالو ها را تمیز کنید و شستشو کنید سپس البالو را در قابلمه بریزید و نمک بپاشید با یک الی 2لیوان بپزید با البالو مقداری زرد الو مخلوط کنید تا خوشمزه تر شود زیرا البالو گوشت ندارد و بسیار ترش میشود با زرد الو مزه ملس میگیرد . اب البالو ها بعد پختن که کاملا کشید با یک ابکش انرا صاف کنید مواد بدست امده را درسینی که سلفون کشیده اید قرار دهید بریزید و در زیر نور خورشید قرار دهید . بعد از چند روز کاملا خشک میشود .

اگر میخواهید لواشک شما بدور از گرد و غبار خشک شود و در مدت گوتاهی لواشک کاملا خشک داشته باشید با دستگاه خشک کن لواشک خشک کنید .

لواشک زردالو و روش خشک کردن آن

براي درست کردن خوشمزه ترین لواشک دنیا یعنی لواشک زرد الو ( من که عاشقشم ) بايد زردآلوها را شسته ،بعدانرا با چند لیوان اب بگذارید تا بپزد بپزد. وقتي کاملاً پخت آن را از صافي رد کنيد تا پوست و هسته آن آن کاملاً جدا شود.سینی که برای عبور دادن لواشک استفاده میکنید باید کمی درشت باشد .بعد آن را درون سيني که کمي سطح آن را چرب کرده ايد پهن کنيد. قطر آن بايد حداقل يک سانتي متر باشد. آن را جلوي آفتاب قرار دهيد. کمي که روي آن گرفت يک نايلون تميز روي آن بکشيد تا ميکروب در آن نفوذ نکند. بعد با خيال راحت جلوي آفتاب قرار دهيد تا کاملاً خودش را بگيرد و خشک شود.

برای بهتر خشک کردن لواشک و جلوگیری از کپک زدگی انرا در دستگاه خشک کن لواشک خشک کنید ….

فروش انواع دستگاه خشک کن لواشک در سایز های متنوع :

 

برای بازدید از دستگاه های خشک کن لطفا کلیک کنید ….

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با مدیریت مهندس اشراقی