فروش انواع نهالمقالات اموزشی

قیمت نهال گردو چندلر

مشخصات گردو چندلر

قیمت نهال گردو چندلر

شاید بدنبال بهترین نهال گردو از نظر کیفیت و مقاومت و ثمره باشید باید بگوییم بهترین نهالستان تولید نهال گردو نهالستان تک صنعت است که دارای کیفیتی بسیار عالی و صادراتی میباشد . مشخصات نهال گردو چندلر و قیمت نهال گردو چندلر

چرا گردوی چندلر بهترین گردو است و نهال این نوع گردو نسبت به سایر نهال های گردو طرفداران بیشتری دارد ؟

مشخصات گردوی چندلر

همانطور که در بالا اشاره شد نهال گردو چندلر یکی از پرطرفدارترین نهال های گردو است مشخصات نهال گردوی چند لر و ثمره این درخت گردو :

 • پوست کاغذی ، میوه خیلی درشت ، با مغزی بسیار زیاد که در حدود شصت درصد از میوه را تشکیل داده است و کاملا سفید رنگ است .
 • طعم بسیار عالی ملایم و دلپذیر نسبت به تمامی گردو ها
 • پوستی نازک ، میوه کاملا بیضی و کاملا صاف
 • مغزی کاملا سفید سبک بزرگ باکیفیت بسیار عالی
 • درخت گردوی چندلر ارتفاعی بالاتر از شش متر دارد
 • نهال گردو چندلر یکی از مقاوم ترین نوع نهال ها و همچنین در مکان هایی میتوان کاشت که تا حدود 1500متر از سطح دریا ارتفاع داشته باشد .

 

فروش نهال گردو چندلر

نهال گردو چندلر یک نهال وارداتی است این نهال به تازگی وارد کشور ما شده است به دلیل کیفیت درخت و میوه چندلر ؛ نهال چندلر بعنوان پرطرفدارترین نهال گردو به شمار میرود و فروش بسیار بالایی دارد . گردو چندلر به گردو پوست کاغذی نیز معروف است .

 نهال گردو چندلر

یکی از مهمترین آیتم هایی که هنگام خرید یک نهال چندلر باید مورد توجه قرارداد این است که برای به ثمر نشستن زودتر گردو چندلر باید از نهال های بزرگ استفاده کرد هر چه نهال چندلر بزرگ تر باشد باسرعت بالاتری نسبت به سایر نهال های چندلر ثمره میدهد .

نهال گردو چندلر

یکی از بهترین ارقام درختان گردو نهال چندلر است که میزان باردهی این درخت به قدری است که طرفداران کاشت گردو با کاشت نهال گردو چندلر سرمایه گذاری میکنند .

درخت گردو چندلر یک درخت بسیار قوی و نیرومند نسبت به سایر درختان گردو است و دارای کیفیت و عطر و طعم بسیار دلنشینی نسبت به سایرین دارد .

 

نهال گردو چندلر را از کجا تهیه کنیم و قیمت نهال گردو چندلر چقدر است ؟

به منظور اگاهی با میزان اب دهی و گوددهی نهال گردو چندلر ، نجوه کاشت ، خرید نهال گردو چندلر و قیمت نهال گردو چندلر با شماره تلفن 09198201278 تماس حاصل فرمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
0
  0
  سبد خرید
  سبد خالیدکمه خرید