فروش انواع نهال

فروش انواع نهال سیب

فروش انواع نهال سیب

نهال سیب یکی از انواع نهال های تولید شده در شرکت تک صنعت است این شرکت انواع نهال های سیب با ضمانت در کیفیت و مرغوبیت

انواع نهال سیب

سیب گلاب

نهال سیب گلاب یکی از انواع نهال های سیب در کشور میباشد که بومی استان اصفهان است این نوع نهال سیب به دلیل طعم بسیار متفاوتی که دارد یکی از پرفروشترین نهال های سیب است و از محبوبیت زیادی برخوردار است . نهال سیب گلاب با شرایط اب و هوایی کشور سازگاری بالایی دارد .

میوه سیب گلاب به رنگ سبز کمرنگ و تقریبا سفید است و یک هاله ای از رنگ صورتی گلبهی روی سیب قرار دارد . طعم شیرین و یک عطر ملایمی در آن حس میشود.

نهال سیب گلاب در مناطق مختلف ایران کاشت می شود بهترین نوع سیب گلاب ، سیب گلاب شیراز ،سیب گلاب اصفهان، سیب گلاب شهریار، سیب گلاب کهنز، سیب گلاب تربت حیدریه، سیب گلاب صحنه است .

شرایط اب و هوایی نهال سیب گلاب

کاشت نهال سیب گلاب در مناطق سردسیر، نیمه سردسیر، کوهستانی و معتدل مناسب می باشد. شرایط ابوهوایی که نهال سیب گلاب تحمل آنرا دارد 35 الی 40درجه زیر صفر است .

نهال سیب سیاه (سیب جرومین )

یکی دیگر از انواع نهالهای سیب ، سیب سیاه است . این گونه سیب یکی از شیرین ترین گونه های سیب در جهان است که گلوکز بسیار بالایی دارد .پوستی بسیار ضخیم دارد و حالت چرمی بسیار زیادی دارد .

کاشت این نهال دارای دشواری های فراوانی است این نهال در کوههای تبت با شیب بسیار بالا تولید میشود و مناسب کوهستانهاست .  نهال سیب سیاه از نظر بالغ شدن نسبت به دیگر نهالهای سیب کمی طولانی تر است و اگر سیب زرد در 3سال بالغ میشود نهال سیب سیاه در هشت سال بالغ میشود .

 نهال سیب عروس

نهال سیب عروس یکی از انواع نهال های سیب است که در برابر سرما و گرما بسیار مقاوم است و حتی دمای کمتر از 30- درجه سانتیگراد را نیز تحمل میکند و می تواند بار بدهد.  نهال سیب عروس بهترین نهال درخت سیب است که در هر شرایط ابوهوایی گرمسیری و سردسیری میوه میدهد.

نهال سیب دماوند

فروش انواع نهال سیب ؛ یکی دیگر از انواع نهال سیب ، فروش نهال سیب دماوند است ،

 

نهال سیب خونی اصل

نهال سیب خونی دارای طعم شیرین و ضد سرطان است . از انواع میوه های سیب کمیاب است . گوشت این میوه نیز همانند پوست آن رنگ خون است و دارای انتی اکسیدان بسیار بالایی است .   اگر شرایط خاک و آب مناسب باشد ، این نهال شکوفا می شود. زیرا اگر توجه نکنید میزان گلدهی سال آینده کمتر خواهد شد. در دوره گلدهی ، نهال های سیب نباید اسپری شوند. این نوع نهال سیب یا سیب تو سرخ یکی از انواع مختلفی است که عطر و طعم بسیار خوبی دارد. علاوه بر پوست قرمز ، گوشت قرمز نیز دارد که منبع غنی آنتی اکسیدان و مواد مغذی است. اگر به میوه های سیب دیگر توجه کرده باشید در معرض هواکه قرار بگیرد به رنگ سیاه متمایل میشود ولی سیب خونی به هیچ عنوان سیاه نمیشود .

نهال سیب مریکال

نهال سیب مریکال زمان برداشت پاییز است نهال سیب مریکال عالی جهت نگهداری در سرخانه است و دارای پایه کوتاه و رنگ گیری عالی و بسیار بازار پسند می باشد.

نهال سیب ارکانزاس

نهال سیب ارکانزاس خیلی تجاری و موعد رسیدن اواخر تابستان می باشد، تناژ باردهی این سیب بالا و دارای طعم خیلی شیرین و بسیار بازار پسند می باشد نهال سیب ارکانزاس وارداتی میباشد.

سیب فرانسوی

یکی دیگر از ارقام نهای سیب سیب قرمز فرانسوی است که به سیب های پاییزی شهرت دارد این نهال زودبازده است و پایه کوتاه و سیب ابدار میدهد و جالب است بدانید این نهال به صورت نیمه عمودی رشد میکند میوه های این درخت دارای پوستی قرمز و گوشتی سفید خامه ای رنگ است .

 نهال سیب سبز گرنی اسمیت

نهال سیب سبز گرنی اسمیت یکی از ارقام سیب پاییزی است دارای میوه های سبز روشن با طعمی ترش است.این نهال بعد از سه سال باردهی دارد و دارای ساقه های کوتاه است میوه های بزرگی تولید میکند . این نوع نهال سیب ریشه های کوتاه دارد و به آب کمی نیاز دارد .

فروش انواع نهال میوه با کیفیت بسیار عالی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
0
    0
    سبد خرید
    سبد خالیدکمه خرید