فروش انواع نهال

نهال گردو کانادایی

نهال گردو کانادایی

نهال گردو کانادایی

یکی دیگر از انواع نهال نهال گردو  ؛ نهال گردو کانادایی است . این نوع نهال گردو جزو دیر گل ترین نوع نهال گردو میباشد  اما در برابر سرما  مقاومت بسیار بالایی دارد بنابراین بهترین نهال گردو در مناطق سردسیری است .فروش نهال گردو کانادایی در بهترین نهالستان گردو در کشور .

نـهال گــردو کانادایـی

 همانطور که اشاره شد یکی از بهترین ارقام پر ثمر و با قابلیت سود دهی بسیار بالا نهال گردوی کانادایی است . این نهال با کلیه شرایط اقلیمی کشور سازگاری بسیار بالایی دارد البته قبل از اقدام به خرید و کاشت این نهال گردو بهتر است که درباره این نهال مطالعه کنید تا انتخابی درست داشته باشید . پس از تحقیق و مطالعه درباره نهال گردو شما قادر خواهید بود بهترین نهال گردو از نظر ثمردهی و میزان مقاومت در برابر گرما و سرما و همچنین عمر مفید درخت بهترین اطلاعات را کسب نمایید .

نهال گردوی کانادایی چه مشخصاتی دارد :

از مهمترین ویژگی های گردوی کانادایی میتوان به سازگاری این نوع درخت با شرایط اقلیمی کشورمان اشاره کرد .

دومین ویژگی این درخت ( نهال گردوی کانادایی ) میزان باردهی این درخت است که سالانه به طور متوسط در حدود پنجاه کیلوکرم بار میدهد .البته باردهی این درخت از سال دوم آغاز میشود و به چهارسال نرسیده میزان باردهی این درخت جندین برابر میشود .

میزان طرفداران در این گردو بسیار بالاست و گردوی کانادایی جزو یکی از چرب ترین و خوش مزه ترین مغز هاست . پوست نازکی دارد و به قدری راحت جدا میشود که حتی کودکان میتوانند پوست انرا جدا کنند .

همان طور که در بالا نیز اشاره کردیم تحمل نهال گردوی کانادایی بسیار زیاد است . دلیل این امر این است که این درخت در مقایسه بادیگر درختان گردو دیر گل تر است و امکان سرمازدگی و ریزش گل ها را به شدت کاهش میدهد .

نهال گردوی کانادایی در برابر افات بسیار مقاوم است و میتوان به جرات گفت که یکی از مقاوم ترین نهال های گردو در برابر آفت  است .

نهالستان گردو ؛ با مدیریت جناب آقای مهندس رضا اشراقی بزرگترین مرکز تولید و اصلاح و فروش نهال گردو کانادایی در شمال غربی کشورمان است. این مرکز نهال گردو خوشه ای کانادایی سازگار با کلیه شهرهای کشورمان را تولید نموده و به سرتاسر نقاط کشور ارسال مینماید.

کلیه ارقام نهال گردو پیوندی کانادایی در نهالستان تک صنعت به همراه کارت گارانتی 2 ساله؛ گواهی سلامت؛ کارت قرنطینه؛ گواهی عاری از آفات برای شما باغداران محترم ارسال میشوند.جهت کسب اطلاع از قیمت نهال گردو کانادایی و یا خرید نهال گردو کانادایی با ما در نهالستان پالیز در تماس میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
0
    0
    سبد خرید
    سبد خالیدکمه خرید