دستگاه خشک کن سبزیدستگاه خشک کن میوهمقالات اموزشی
موضوعات داغ

میوه خشک کن رومیزی

خشک کن میوه رومیزی

امتیاز کاربر: 4.69 ( 10 نتایج)

میوه خشک کن رومیزی

همانطور که میدانید برای خشک کردن میوه و سبزی جات از دو روش سنتی و صنعتی استفاده می کنند . خشک کن های میوه که در منازل و عطاری های کوچک مورد استفاده قرار میگیرند میوه خشک کن های رومیزی ، خشک کن میوه کابینتی نامیده میشوند.

دستگاه های خشک کن میوه و سبزی جات

تولید کنندگان دستگاه های خشک کن میوه و سبزی را در مدلهای صنعتی – نیمه صنعتی و خانگی تولید میکنند.

در مقالات گدشته درباره خشک کن های صنعتی و نیمه صنعتی مطالبی منتشر کردیم .در این مقاله قصد داریم مشخصات کامل خشک کن های خانگی ( رومیزی ) را معرفی کنیم .

مشخصات خشک کن های میوه رومیزی یا کابینتی

همانطور که در قسمت مقدمه گفتیم میوه خشک کن ها در انواع متنوع تولید میشوند , یکی از انواع خشک کن ها خشک کن های رومیزی و یا خشک کن های کابینتی است .

این مدل خشک کن ها بدلیل اینکه براحتی روی کابینت قرار میگیرند به این نام ، معرفی میشوند .

دستگاه خشک کن میوه خانگی طوری طراحی شده است که شما براحتی میتوانید هر چه را که در منزل دارید براحتی خشک کنید و در آینده مورد استفاده قرار دهید .

چه موادی را میتوان در دستگاه خشک کن خانگی مدل رومیزی خشک کرد ؟

شاید برای شما این سوال پیش بیاید دستگاه خشک کن به چه دردی میخورد ؟ شاید باورتان نشود دستگاه های خشک کن میوه و سبزی جات یکی از پرکاربرد ترین دستگاه ها در اشپزخانه است .

اگر پیاز و سیر در خانه دارید و بدلیل زیادی ، استفاده نکردن و یا مسافرت نمیتوانید از همه انها استفاده کنید اگر بخواهید سرخ کنید شاید هنگام پخت به سرخ کرده نیاز نداشته باشید خشک کردن پیاز در اینجا بهترین راه برای نگهداری سیر و پیاز است .

میتوانید مقاله های خشک کردن پیاز و سیر را مطالعه نمایید .

.اگر سبزی جاتی که در منزل دارید مورد استفاده قرار نگیرد شما چکار میکنید ؟

بهترین راه این است که ماندگاری سبزی جات را بالا ببرید اما چگونه ؟بهترین راه برای نگهداری سبزی جات خشک کردن انهاست . خشک کردن سبزی در خانه بسیار دشوار است زیرا جای زیادی را اشغال میکند دستگاه خشک کن سبزی بهترین وسیله برای خشک کردن سبزی جات است .

این دستگاه مناسب برای خشک کردن انواع سبزیجات است 

گوجه در همه منازل ما ایرانی ها به وفور یافت میشود . به طور معمول ما هفته ای یک کیلو گوجه میخریم اما باز هم مصرف همه انها امکان پذیر نیست . بهترین راه برای نگهداری گوجه فرنگی خشک کردن آن است . روش خشک کردن گوجه فرنگی را میتوانید مطالعه نمایید …

میوه های مصرف نشده را چکار کنیم ؟

همه ما ایرانی ها میوه ها را طوری خریداری میکنیم که همیشه مقداری میوه باقی میماند با میوه های غیر قابل استفاده چکار کنیم ؟!!!!

با دستگاه خشک کن ما چیزی به نام غیر قابل استفاده نداریم .

شما میتوانید میوه ها را با دستگاه خشک کن میوه با روشی که در مقالات قبلی گفته شده است خشک کنید و دوباره مورد استفاده قرار دهید ….

 

گاهی اوقات میوه ها و سبزی جات مصرف نمیشود و امکان نگهداری انها وجود ندارد دستگاه خشک کن میتواند به کمک ما بیاید .

خرید دستگاه خشک کن میوه و سبزی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
0
    0
    سبد خرید
    سبد خالیدکمه خرید